„Žmonės pažįstami ginče ir kelionėje“ (Dž. Herbertas).

IKIMOKYKLINIS UGDYMAS

 12309703 1661202267452564 7697231563125905153 o

PRADINIS UGDYMAS

12307445 1661202934119164 228466875042022628 o

PAGRINDINIS UGDYMAS

PAGRINDINIS

Pamokų laikas

1.   8.20 - 9:05
2.   9.15 - 10.00
3. 10.10 - 10.55
4. 11.15 - 12.00
5. 12.20 - 13.05
6. 13.15 - 14.00
7. 14.10 - 14.55
8. 15.05 - 15.50

 

 

be patyciu

 logo 100

 

uz saugia lietuva rgb

Antro zingsnio mini

 

 2 OD logo lietuviskai SPALVOTAS

 

Vaiku linija 

 

 

logo lt

 

 

 mukis

 

aikos

 logosveik

 

 

 

 

kpartnerystės

 

 

forumo teatras

 

 

 

piliecio zadintuvas

 

 

soc integracijos

 

 

tapk

logo transpariancy int

 

 

 

nacegz

 

 

 


BENDRUOMENĖ

 

 

VIEŠINTŲ PAGRINDINĖ MOKYKLA-DAUGIAFUNKCIS CENTRAS

 PEDAGOGINIŲ DARBUOTOJŲ SĄRAŠAS

2018-2019 MOKSLO METAI

Eil.Nr Pavardė,vardas  Išsilavinimas  Pareigos  Dėstomi dalykai 
1 Abraškevičienė Vita Aukštasis Direktorė Mokytoja Etika
2 Bagdzevičienė Rima Aukštasis Mokytoja

Gamta ir žmogus

Biologija

Chemija

3 Bikelis Kęstutis Aukštasis Mokytojas Technologijos Žmogaus sauga
4 JankauskienėKarina Aukštasis Mokytoja

Šokis

Neformalusis švietimas

5 TuskenienėAlvyra Aukštasis Mokytoja Tikyba
6 Jūratė Girnienė Aukštasis Mokytoja Muzika
7 Gudelevičiūtė Rima Aukštasis Mokytoja Matematika
8 LukoševičiusValentinas Aukštasis Mokytojas

Kūno kultūra

Neformalusis švietimas

9 Martinaitienė Loreta Aukštasis Mokytoja Istorija
10 Birutė Bukauskienė Aukštasis Mokytoja Fizika
11 Sasnauskaitė Regina Aukštasis Mokytoja

Dailė

Technologijos

12 Pranskevičienė Virginija Aukštasis Mokytoja Lietuvių k.ir literatūra
13 Rožėnienė Lina Aukštasis

Mokytoja

6, 8, 9-10 kl. auklėtoja

Anglų k.

Neformalusis švietimas

14 Šermukšnienė Neringa Aukštasis Mokytoja

Geografija

Ekonomika

15 Paugienė Inga Aukštasis Mokytoja Informacinės technologijos
16 Berkmanienė Vesta Aukštasis

Mokytoja

5, 7 kl. auklėtoja

Bibliotekininkė

Lietuvių k.ir literatūra
17 Žiliukienė Gražina Aukštasis Mokytoja Rusų k.
18 Macijauskienė Virginija Aukštasis

Mokytoja 

2,4 kl. auklėtoja

Logopedė

Pradinio ugdymo dalykai

Neformalusis švietimas

19 Simonavičienė Lilija Aukštasis

Mokytoja

 1, 3 kl.auklėtoja

Pradinio ugdymo dalykai

Neformalusis švietimas

20 Saprigonaitė Žydrė Aukštasis Ikimokyklinio  ugdymo grupės mokytoja Ikimokyklinis ugdymas
21 Znamenskė Rūta Aukštasis Ikimokyklinio  ugdymo grupės mokytoja Ikimokyklinis ugdymas

 


VIEŠINTŲ PAGRINDINĖ MOKYKLA-DAUGIAFUNKCIS CENTRAS

 NEPEDAGOGINIŲ DARBUOTOJŲ SĄRAŠAS

2018-2019 MOKSLO METAI

Eil.

Nr.

Pavardė, vardas Pareigos
1 Šimėnas Paulius

Direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams

Darbininkas

2 Sigita Leščiuvienė Buhalterė
3 Matiukienė Vitalija Sekretorė
4 Dobrovolskis Erikas Informac. techn. priežiūros inžinierius
5 Bernatonis Darius Vairuotojas
6 Žalienė Daiva Valytoja
7 Gražienė Laimutė Valytoja
8 Masilionienė Rasa Valytoja
9 Rūta Znamenskė Daugiafunkcio centro koordinatorius
10 Rasa Selevičienė Auklėtojos padėjėja
11 Vesta Berkmanienė Bibliotekininkė
         Ne mokyklos darbuotojai, dirbantys mokyklos patalpose
12 Greta Graužinienė Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė
13 Malinauskienė Elena Virėja